Fizjoterapeuta mgr Grzegorz Cieplik

Fizjoterapeuta mgr Grzegorz Cieplik

Grzegorz Cieplik większość swojego doświadczenia zawodowego zdobył opiekując się reprezentacją Polski siatkarek U22, z którą współpracuje od 2019 roku. Wspólnie z Kadrą udał się m.in. na Igrzyska Olimpijskie na Słowacji, Mistrzostwa Świat w Meksyku i na Mistrzostwa Europy w Macedonii.

Fizjoterapia ortopedyczna i w sporcie

Pracując bezpośrednio ze sportowcami i zawodnikami, wyspecjalizował się w fizjoterapii w sporcie i fizjoterapii ortopedycznej związanej z problemami bólowymi, urazami i stanami pooperacyjnymi. Grzegorz posiada również szerokie doświadczenie w przygotowywaniu przedoperacyjnym i doprowadzeniu pacjentów do pełnej sprawności po operacji.

Ponadto zajmuję się leczeniem szeroko pojętego bólu wykorzystując diagnostykę nerwowo-mięśniową i techniki masażu tkanek głębokich.

Terapia manualna wg niemieckiej szkoły

Terapia manualna według niemieckiej szkoły skupia się na dokładnym wywiadzie, szczegółowym badaniu oraz leczeniu odwracalnych zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu, które obejmują mięśnie, stawy i nerwy. Ta metoda podkreśla znaczenie identyfikacji zaburzonych struktur, określenia stopnia ich uszkodzenia oraz analizy mechanizmu pojawienia się dolegliwości, co ma na celu skuteczniejsze leczenie.

Współpraca fizjoterapeuty z ortopedą

W klinice Newmedical współpracuje z doświadczonym lek. Arkadiuszem Koniarskim, co czyni jego odpowiedź na dolegliwości Pacjenta jeszcze bardziej precyzyjną.

Grzegorz Cieplik – ZnanyLekarz.pl


Dane kontaktowe

Andrzeja Sokołowskiego 19, 31-436 Kraków
krakow@nmedical.pl
+48 12 300 48 48

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 20:00
Wybrane soboty: 7:00 – 15:00

blooket play