Ortopedia

Ortopedia

Konsultacja ortopedyczna bez kolejek – Diagnoza i plan leczenia w jeden dzień

Potrzebujesz wizyty u ortopedy? Doznałeś urazu, nagłego wypadku? W naszej Klinice zapewniamy dostępność terminów konsultacji ortopedycznych bez kolejek od poniedziałku do piątku od 8:00 – 20:00.

Umów się już teraz tel +48 12 300 48 48

W Newmedical, w trakcie jednej wizyty wykonasz wszystkie wymagane badania diagnostyczne, które na miejscu nasz zespół medyczny zinterpretuje i przedstawi Ci konkretny plan leczenia.
Oferujemy pełny zakres specjalistycznych usług ortopedycznych począwszy od konsultacji z specjalistami ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kompleksowej diagnostyki obrazowej i rehabilitacji, która uzupełni proces leczenia.

W Newmedical trzymamy rękę na szybko tętniącym pulsie innowacji branży medycznej, czerpiąc z niej rozwiązania korzystne dla naszych pacjentów. Nie rezygnujemy przy tym ze sprawdzonych technik operacyjnych czy metod leczniczych z zakresu ortopedii regeneracyjnej i anti-aging, farmakologii, fizykoterapii i rehabilitacji.

Zapewnimy pomoc w nagłych przypadkach, gdy doszło m.in. do złamania, zwichnięcia, skręcenia kończyny, stłuczenia, uszkodzenia np. łąkotek, czy więzadeł lub w przypadku innych urazów narządu ruchu. Szybka interwencja nie tylko uśmierzy ból, ale również zagwarantuje szybszy powrót do pełnej sprawności.

Arkadiusz Koniarski – ZnanyLekarz.pl
Centrum medyczne Newmedical

KONSULTACJE W PORADNI ORTOPEDYCZNEJ W KRAKOWIE

W Newmedical, czyli w jednej z najlepszych poradni ortopedycznych w Krakowie, w trakcie jednej wizyty wykonasz wszystkie badania diagnostyczne, a na ich podstawie nasz zespół medyczny przedstawia Ci konkretny plan leczenia.

Oferujemy pełny zakres specjalistycznych usług ortopedycznych, począwszy od konsultacji ze specjalistami ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kompleksowej diagnostyki obrazowej, leczenia i rehabilitacji zwiększające efektywność terapii.

Oferujemy fachową pomoc w naszej poradni ortopedycznej w Krakowie, także w nagłych przypadkach, gdy doszło m.in. do złamania, zwichnięcia, skręcenia kończyny, stłuczenia, uszkodzenia np. łąkotek, czy więzadeł lub w przypadku innych urazów narządu ruchu. Szybka interwencja nie tylko uśmierzy ból, ale również zagwarantuje najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Poradnia ortopedyczna – Kraków

Zapraszamy na konsultacji do naszych lekarzy ortopedów

Lekarz Koniarski przewodzi Polskiemu Towarzystwu Artroskopowemu, gdzie jako instruktor przekazuje wiedzę ortopedom i fizjoterapeutom pragnącym zgłębiać tajniki i doskonalić umiejętności artroskopowe. Organizuje liczne kursy i szkolenia zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako autor wielu publikacji naukowych, jest również entuzjastą możliwości, jakie oferuje nowoczesna rehabilitacja. W klinice Newmedical ściśle współpracuje z fizjoterapeutami, co często pozwala pacjentom uniknąć leczenia operacyjnego. Lekarz Koniarski specjalizuje się w leczeniu urazów stawów:

-biodrowego,

-kolanowego,

-barkowego.

Po więcej informacji na temat lekarza Koniarskiego zapraszamy na jego oficjalną stronę internetową http://artrokoniarski.pl/

Ortopedia sportowa w naszej Klinice w Krakowie

Z usług naszych ortopedów sportowych oraz wyjątkowych możliwości pracowni diagnostyki obrazowej korzystają zarówno wybitni sportowcy, jak i osoby aktywne, uprawiające sport rekreacyjnie. Pomagamy im w tym, aby utrzymali swoją sprawność na najwyższym poziomie i umiejętnie chronili ciało przed urazami i schorzeniami pomimo ekstremalnych obciążeń, którym jest ono poddawane. W przypadku kontuzji nasza ortopedia sportowa służy im natychmiastową pomocą i kompleksową opieką. W tym celu dysponujemy pracownią diagnostyczną wyspecjalizowaną w badaniach ortopedycznych.

Każdy pacjent w ciągu jednej wizyty w naszej Klinice w Krakowie wykonuje komplet wszystkich badań i diagnostycznych, a na ich podstawie ortopeda sportowy ustala plan leczenia. Ponadto w procesie leczenia korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w światowej medycynie, aby nasi pacjenci jak najszybciej wrócili do pełnej formy. Oferujemy leczenie stanów pourazowych, uszkodzeń kolan i stawów ramiennych, złamań, urazów ścięgien i mięśni. Stosujemy w tym celu całe spektrum metod od farmakologii i iniekcji materiału autogennego po leczenie operacyjne. Praca z grupą pacjentów uprawiających sport pozwala nam gromadzić bogaty zasób doświadczeń i wiedzę, którą wykorzystujemy w leczeniu wszystkich naszych pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ortopedii sportowej w naszej klinice w Krakowie

Skontaktuj się z nami !

Adres i dane kontaktowe:

Kraków

Dane kontaktowe

Andrzeja Sokołowskiego 19, 31-436 Kraków
krakow@nmedical.pl
+48 12 300 48 48

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 7:00 – 15:00
Niedziela: Zamknięte

blooket play