Konsultacja ortopedyczna

Poradnia ortopedyczna bez kolejek – diagnoza i plan leczenia w jeden dzień w naszej Klinice w Krakowie

KONSULTACJE W PORADNI ORTOPEDYCZNEJ W KRAKOWIE

Potrzebujesz wizyty u ortopedy? Doznałeś urazu, nagłego wypadku? Odwiedź poradnię ortopedyczną – Kraków, Sokołowskiego 19. Zapewniamy dostępność terminów konsultacji ortopedycznych bez kolejek od poniedziałku do piątku od 8:00 – 20:00.

Umów się już teraz tel. +48 12 300 48 48

W Newmedical, czyli w jednej z najlepszych poradni ortopedycznych w Krakowie, w trakcie jednej wizyty wykonasz wszystkie badania diagnostyczne, a na ich podstawie nasz zespół medyczny przedstawia Ci konkretny plan leczenia.

Oferujemy pełny zakres specjalistycznych usług ortopedycznych, począwszy od konsultacji ze specjalistami ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kompleksowej diagnostyki obrazowej, leczenia i rehabilitacji zwiększające efektywność terapii.

Oferujemy fachową pomoc w naszej poradni ortopedycznej w Krakowie, także w nagłych przypadkach, gdy doszło m.in. do złamania, zwichnięcia, skręcenia kończyny, stłuczenia, uszkodzenia np. łąkotek, czy więzadeł lub w przypadku innych urazów narządu ruchu. Szybka interwencja nie tylko uśmierzy ból, ale również zagwarantuje najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Poradnia ortopedyczna – Kraków

Zapraszamy na konsultacji do naszych lekarzy ortopedów:

Doktor Koniarski przewodzi Polskiemu Towarzystwu Artroskopowemu, gdzie jako instruktor przekazuje wiedzę ortopedom i fizjoterapeutom pragnącym zgłębiać tajniki i doskonalić umiejętności artroskopowe. Organizuje liczne kursy i szkolenia zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako autor wielu publikacji naukowych, jest również entuzjastą możliwości, jakie oferuje nowoczesna rehabilitacja. W klinice Newmedical ściśle współpracuje z fizjoterapeutami, co często pozwala pacjentom uniknąć leczenia operacyjnego. Lekarz Koniarski specjalizuje się w leczeniu urazów stawów:
-biodrowego,
-kolanowego,
-barkowego.

Po więcej informacji na temat lekarza Koniarskiego zapraszamy na jego oficjalną stronę internetową http://artrokoniarski.pl/

Arkadiusz Koniarski – ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami !

Adres i dane kontaktowe:

blooket play