Fizjoterapeutka mgr Kasia Fiszebrandt

Jako dyplomowana fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Fizjoterapii, posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte w gabinetach rehabilitacyjno-ortopedycznych w Krakowie oraz Warszawie. Moją wiedzę nieustannie poszerzam, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.

Szczególnie bliskie mojemu sercu są techniki manualne, terapia punktów spustowych, terapia mieśniowo-powięziowa, mobilizacja tkanek narządu ruchu oraz terapia blizn.

Fizjoterapia dla kobiet w ciąży

Moje zainteresowanie skupia się również na specjalistycznej opiece nad kobietami w ciąży oraz w okresie połogu, co skłoniło mnie do uczestnictwa w dedykowanych warsztatach z terapii manualnych dla tej szczególnej grupy pacjentek.

Terapia blizny w Krakowie

Jedną z moich specjalizacji jest terapia blizny, która stanowi kluczowy element procesu rehabilitacji pooperacyjnej i wypadkowej. Posiadam szczegółową wiedzę i doświadczenie w zakresie najnowszych technik terapii blizn, co pozwala mi na efektywne wspomaganie procesu gojenia, redukcję dyskomfortu oraz poprawę elastyczności i funkcjonalności tkanki bliznowatej. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest holistyczne podejście do leczenia blizn, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim funkcjonalnych i psychologicznych.

Rehabilitacja pooperacyjna

Dzięki wieloletniej pracy z pacjentami pooperacyjnymi, głównie z obszaru ortopedii, połączonej z szerokim spektrum przebytych szkoleń, jestem w stanie zapewnić kompleksową opiekę, ciągle udoskonalając swoje umiejętności zawodowe.

Katarzyna Fiszebrandt – ZnanyLekarz.pl


Dane kontaktowe

Andrzeja Sokołowskiego 19, 31-436 Kraków
krakow@nmedical.pl
+48 12 300 48 48

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 20:00
Wybrane soboty: 7:00 – 15:00

blooket play