Dr Jan Warunek w Newmedical Kraków

Dr Jan Warunek to ceniony specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który swoją pasję odnalazł w niesieniu pomocy Pacjentom zmagającym się z urazami i problemami ruchowymi. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, a swoją specjalizację odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwiga Rydygiera w Krakowie.

Doktor podejmuje się też trudnej pracy niesienia pomocy Pacjentom w ramach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego.

W centrum medycznym Newmedical przyjmuje Pacjentów w poniedziałki od 11.00 do 14.00. Cena 30 minutowej konsultacji to 330 złotych.

Ortopeda specjalista od stawu kolanowego i barkowego w Krakowie

Dr Warunek specjalizuje się w artroskopii stawu kolanowego i barkowego, technice która stanowi złoty standard w diagnostyce i leczeniu urazów stawów. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, Pacjenci mogą liczyć na szybką diagnozę i skuteczne usprawnienie po przebytych urazach. Oprócz artroskopii, dr Warunek wykonuje również zaawansowane zabiegi z zakresu protezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego, zapewniając Pacjentom możliwość powrotu do pełnej sprawności.

Centrum medyczne Newmedical

Dobór skutecznej metody leczenia urazu

Dobór skutecznej metody leczenia może być wynikiem przeprowadzenia dodatkowego badania diagnostycznego w klinice w Krakowie.

W klinice w Krakowie wykonujemy badania:
-rezonansem magnetycznym,
-tomografem komputerowym,
-rentgenowskie.

Osocze bogatopłytkowe w ortopedii

W ramach leczenia zachowawczego schorzeń stawów w klinice w Krakowie wykonujemy iniekcje z osoczem bogatopłytkowym (PRP) lub kwasem hialuronowym.

Fizjoterapeuta i ortopeda w Krakowie

W klinice Newmedical współpracujemy ze specjalistami z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Nasi Pacjenci są pod opieką mgr Grzegorza Cieplika, który będąc w stałym kontakcie z doktorem Warunkiem ustali skuteczny plan fizjoterapii.

Dane kontaktowe

Andrzeja Sokołowskiego 19, 31-436 Kraków
krakow@nmedical.pl
+48 12 300 48 48

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 20:00
Wybrane soboty: 7:00 – 15:00

blooket play